Контактирајте не

ТЕКСУН ФАРМА ОГРАНИЧЕНА / ШИЈИЈАЗХУАНГ ГУАНТАИ ТРГОВИЈА СО, ДОО.

Адреса

Rm 1413, Bldg A, Jinyuan Commercial Plaza, No. 152 источен пат Хуаијан, Јухудистрикт, Шиџијажуанг 050031 Кина

Телефон

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, недела: Затворено

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја